×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/vedran12/domains/chorwacja-noclegi.pl/public_html/images/plaza_slatine_zapad_n.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/plaza_slatine_zapad_n

Slatine to mała, rybacka i turystyczna osada położona w północno-wschodniej części wyspy Čiovo, oddalona 8 km od Trogiru. Położona jest na wybrzeżach Zatoki Kaštelańskiej naprzeciwko Splitu i Półwyspu Marjańskiego. W okolicy Slatiny wybrzeże jest poszatkowane przez niezliczone zatoczki, wzgórza, żwirowe i kamieniste plaże. Lasy sosnowe dają przyjemny chłód w trakcie letnich upałów, a ich cień stwarza odpowiednie warunki dla wypoczynku i kąpieli rodzin z małymi dziećmi oraz tych, którzy cenią spokój i ciszę. Na końcu miejscowości Slatine znajduje się piękna i mało uczęszczana plaża. W sezonie wjazd na nią bywa płatny. Bez problemu można przy plaży w centrum zjeść pyszny dalmatyński posiłek oraz zrobić zakupy w pobliskich sklepach. Ze Slatine odbywają się kursy statkiem do Splitu.

Plaże w Slatine:

View the embedded image gallery online at:
http://www.chorwacja-noclegi.pl/slatine.html#sigProIdb034677ca7


View the embedded image gallery online at:
http://www.chorwacja-noclegi.pl/slatine.html#sigProIdf34a69cefe

{gallery}plaza_slatine_zapad_n{/gallery}

 

Wille i apartamenty w miastu Slatine