cro logo
Częstochowa:  34 389 8004
Kraków:           12 444 7154
Komórka:         601 182 244
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Firma CRO-TRAVEL Sp. z o.o. jest chorwacko-polską spółką zarejestrowaną w Polsce, której siedziba mieści się w Częstochowie, Al.Wojska Polskiego 124.
Działalnością firmy jest wynajem nieruchomości w Chorwacji. W ofercie posiadamy kilkaset domów na Riwierze Trogir, Riwierze Split, Riwierze Omiś, Riwierze Makarskiej i na Półwyspie Peljesac. Apartamenty, które są w naszej ofercie mają zróżnicowane ceny w zależności od miejsca i standardu. Wszystkie jednak nie odbiegają od wymogów UE.
Rezerwacja i obsługa na miejscu pobytu jest polskojęzyczna. W razie potrzeby mogą Państwo w każdej chwili zadzwonić pod odpowiedni numer, aby otrzymać pomoc od osoby mówiącej w języku polskim.
Naszym celem jest zaproponowanie Państwu takiego miejsca wypoczynku, z którego będziecie zadowoleni. Mamy nadzieję, że będą do nas Państwo wracać i chętnie polecać nasze apartamenty znajomym i przyjaciołom.
Pozdrawiając i życząc miłego wypoczynku, właściciele firmy CRO-TRAVEL dziękują za odwiedzenie strony.